Hand-Made Mandala

Już od kilku lat dzielę się z Wami moją pasją, którą są Mandale. Dziękuję każdej i każdemu z Was za wsparcie, miłe słowa, pochwały – to wszystko sprawia, że mam siłę i radość by kontynuować to, co robię.

Dziękuję też za słowa krytyki i wszelkie uwagi, bo to właśnie te najtrudniejsze dla mnie sytuacje sprawiają, ze ciągle poprawiam i pracuję nad jakością naszych produktów.  Dzięki temu znalazłam nowy sposób na wprawianie Mandali w oczka przy pomocy wodoodpornej żywicy jubilerskiej. Nie tylko poprawilam trwałość oczek, ale także ich jakość estetyczną.

Dziękuję Wam za to, że gdy coś „jest nie tak” to dajecie mi szanse abym mogla to naprawić i sprostać Waszym oczekiwaniom.

W każdy najdrobniejszy szczegół biżuterii, którą przygotowuję wkładam cąłą swoją uważność, wdzięczność i zaangażowanie. Każde zamówienie realizuję indywidualnie i na bieżąco – dlatego czasem czekacie na realizację kilka dni.

Mój mąż Marcin często mi powtarza „Haniu – więcej dystansu…?” wtedy ja złoszczę się na niego bo kiedy pasja zamienia się w pracę, a praca jest pasją, która płynie z serca – trudno mi zachowac dystans i w każdą Waszą wiadomosć angażuję się całą sobą.

Dziękuję Wam wszystkim, którzy jesteście przy mnie, śledzicie Mandalovego Funpage’a i Instagram’a.

Hania Czyż

 

20170425_203115

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

DARMOWY TRANSPORT & Minus 15% na cały asortyment w sklepie Mandalove.pl Zamknij