Taniec, muzyka i eMOCje :)

Taniec, muzyka i eMOCje 🙂

Ci, którzy mnie znają wiedzą ze pod względem muzycznym bywam monotematyczna.
Wiedzą też, że ze wszystkich dostępnych form sztuki taniec nie jest moja mocna strona ALE jest pewien australijski zespól, którego muzykę traktuje bardzo terapeutycznie (i zdarza mi się poruszać bioderkami i głową do rytmu), a mowa tu (oczywiście) o AC/DC!

Taniec, muzyka i eMOCje :)

Taniec, muzyka i eMOCje 🙂

Tak.
To nie żart.
Kiedy przeżywam emocje, np. złość lub smutek z pomocą ich muzyki łatwiej jest mi je przetransformować np. w motywację i działanie.
Kiedy odczuwam radość, wdzięczność i zadowolenie to własnie z tą muzyką podkręcam te emocje w sobie i wyrażam je całą sobą  🙂 Wszystko to po to by utrzymać równowagę i zachować harmonię.
A Ci, którzy znają mnie bardzo dobrze wiedza ze dla mnie dzień bez AC/DC po prostu nie istnieje! 🙂

Wybrałam dla Was jeden z bardziej ENERGETYZUJĄCYCH kawałków 🙂

A Tobie jaka muzyka pomaga wyrażać emocje i nastrajać się pozytywnie do świata? Podziel się nią w komentarzu 🙂

Słów kilka o AC/DC

Australijski zespół hardrockowy założony w Sydney w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Zespół jest uznawany m.in. za pioniera muzyki hardrockowej. Członkowie zespołu, mimo wszystko, zawsze klasyfikowali swoją muzykę jako rock & roll.

Do dzisiaj AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie, wliczając w to ponad 69 milionów w samych Stanach Zjednoczonych. Back in Black został sprzedany w ponad 49 milionach kopii, w tym ponad 22 miliony w USA, dzięki czemu jest trzecim najlepiej sprzedającym się albumem w historii oraz drugim (po „Dark Side of the Moon”) najlepiej sprzedającym się albumem jakiegokolwiek zespołu. AC/DC jest sklasyfikowane na 4. pozycji listy na 100 Najlepszych Artystów Hard Rocka sporządzonej przez VH1 oraz na 7. pozycji listy MTV na Najlepsze Zespoły Metalowe Wszech czasów

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

DARMOWY TRANSPORT & Minus 15% na cały asortyment w sklepie Mandalove.pl Zamknij