„Black Friday???” Koniecznie przeczytaj!

W Stanach Zjednoczonych to pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, to komercyjny zwyczaj rozpoczynający gorączkę zakupów przed Bożym Narodzeniem.

Chcę się Wam do czegoś przyznać…

…a mianowicie swoją działalność gospodarczą prowadzę już od kilku dobrych lat, i jedno czego na pewno nie mogę o sobie powiedzieć to to, że nie jestem typem marketingowca, handlowca i sprzedawcy. I to może wydać się nawet dziwne, bo sama rzadko robię zakupy, chyba że zaistnieje taka wyjątkowa konieczność.

Osoby, które mnie znają, wiedzą, że jestem bardziej artystką ze szczególnym ukierunkowaniem na miano psycholożki.

Ważni są dla mnie ludzie, relacje i kilka wartości, którymi kieruję się w życiu.

Wiem, że Boże Narodzenie jest za miesiąc i rzeczywiście warto podarować ukochanym, bliskim osobom upominek, jednak im dłużej chodzę po Ziemi, dostrzegam, że nie ma nic bardziej wyjątkowego, niż czasuwaga i zainteresowanie jakimi możemy obdarować bliskich.

I absolutnie (żeby była jasność) nie twierdzę, że prezenty i upominki są czymś złym! są niewątpliwie pięknym gestem, a szczególnie te, które albo stworzymy sami, albo wyszukamy to, co obdarowywana osoba lubi najbardziej.

Wracając do początku tego posta… nie jestem typem handlowca, a wszystko co tworzę powstaje z potrzeby serca i chęci zrobienia czegoś dobrego dla innych ludzi. Nie chcę by było komercyjnie, szałowo i ekstrawagancko. Chcę aby było wyjątkowo. Dla Ciebie, dla innych i dla mnie.

Dlatego to mój pierwszy raz z sławnym Czarnym Piątkiem, chcę aby był to Mandalovy Piątek. Ponieważ relacja z każdym człowiekiem jest dla mnie ważna i wyjątkowa, i jeśli  Ty czytasz teraz te słowa to zapraszam Cię do osobistego kontaktu ze mną za pośrednictwem prywatnej wiadomości na FB lub maila: kontakt[małpka]mandalove.pl

Wystarczy, że przywitasz się, albo jeśli chcesz – napiszesz kilka słów o sobie, obiecuję obdarować Cię przygotowanym specjalnie dla Ciebie kodem z 30% obniżką do wykorzystania na zakupy w naszym Mandalovym sklepie.

Czekam na Twoją wiadomość do niedzieli 25.11.2018 r. do godziny 23:59.

Przygotowany kod rabatowy będzie można jednorazowo wykorzystać do 07.12.2018 r.

Do usłyszenia 🙂

Hanna

 

 

Odpowiedzi do “„Black Friday???” Koniecznie przeczytaj!”

  1. Ela Mazgaj 23 listopada 2018 at 18:03 Bezpośredni odnośnik

    Witam. 😊Mam piękny zestaw. Światło Anioła. 💚Pozdrawiam

  2. Iwona Zenfler 25 listopada 2018 at 19:47 Bezpośredni odnośnik

    Witam. Czym powinnam się kierować przy wyborze mandali?

Dodaj komentarz

DARMOWY TRANSPORT & Minus 15% na cały asortyment w sklepie Mandalove.pl Zamknij