Nie mogłam się powstrzymać!

Nie mogłam się powstrzymać!

Przedświąteczny czas, mimo upływu lat i odwiecznych starań wciąż charakteryzuje się gorączką wszelakich przygotowań.

Zaczynając od świąteczno-domowych porządków, poprzez zakupowy szał, gotowanie, pichcenie, a na ubieraniu choinki kończąc… albo wręcz przeciwnie. Dopiero zaczynając.

I tak właśnie wracając do początku… Mimo późnej już pory nie mogłam się powstrzymać i chciałam wyrazić ogrom wdzięczności, który wypełnia moje serce.

Spoglądając na stos zamówień, który mam przygotowany przed sobą czuję podekscytowanie, bo to dla mnie niesamowite uczucie mieć świadomość tego, że każdą rzecz, którą przygotowujemy z Marcinem osobiście trafi do osób, które zostaną nimi obdarowane w świąteczny czas (i pewnie nie tylko).

Kiedy o tym myślę, mam poczucie ogromnej odpowiedzialności a zarazem wyjątkowości, że to właśnie poprzez nasze Mandale wyrażacie pewne „życzenia” obdarowując ukochane i bliskie osoby.

Dlatego z całego serca dziękuję za każde zamówienie, za każdą wiadomość na FB, za każdego maila, za każde możliwe spotkanie z Wami.

Dziękuję, za zaufanie jakim obdarzacie nas.

Dziękuję, że poprzez nasze Mandale, biżuterię, zakładki do książek, breloczki i inne produkty obdarzacie siebie i swoich Bliskich czymś „więcej”.

To dla mnie ogromny zaszczyt i przywilej, za który dziękuję.

 

Kochani, Waszych zamówień jest całkiem sporo, pracujemy prężnie i robimy wszystko co w naszej mocy by Wasze zamówienia dotarły do Was jak najszybciej. 

Dziękujemy za wyrozumiałość, kiedy przytrafia nam się poślizg. 

Proszę: piszcie, dzwońcie do nas 🙂 jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 

A tymczasem, już na koniec… Ponieważ czas Bożego Narodzenia jest dla mnie czasem refleksji i wdzięczności, jestem ciekawa za co Ty czujesz wdzięczność, za co chcesz podziękować sobie lub innej osobie�

W temacie Wdzięczności przypominam również o niedzielnym, bezpłatnym koncercie w tej właśnie pięknej intencji. Zapraszam do Katowic.

Buziaki

Hanna

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

DARMOWY TRANSPORT & Minus 15% na cały asortyment w sklepie Mandalove.pl Zamknij