Breadcrumb image

Bransoletki w jednym miejscu

W tej kategorii, znajdziesz wszystkie bransoletki na rzemyku/łańcuszku, dostępne w poszczególnych mandalach, zebrane w jednym miejscu, W naszym sklepie online znajdziesz ozdoby unisex na nadgarstki, na delikatnym łańcuszku w kolorze złotym, srebrnym ale także bransoletki na rzemyku syntetycznym lub naturalnym.

Wszystkie produkty wykonujemy na zamówienie zgodnie z podanym przez Ciebie rozmiarem nadgarstka. Ceny naszej biżuterii zaczynają się już od 39 złotych.

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-24 z 107 pozycji

Szukasz siebie za pomocą praktyk relaksacyjnych i oczyszczających? Chcesz uspokoić oddech i obserwować przebiegające myśli z boku? Regularne praktyki medytacyjne mogą pomóc Ci w zbliżeniu się do siebie, poznaniu swoich motywacji i problemów, które aż proszą się o rozwiązanie. Wszystkim osobom, które chcą żyć świadomie i poznać swoje nieprzebrane źródła pomysłów i siły, polecamy nasze bransoletki na rzemyku i łańcuszku.

Mandala to nie tylko efektowna ozdoba ściany, pomysł na tatuaż czy biżuteria przyciągająca wzrok. Jest ona często stosowanym elementem arteterapii, czyli terapii poprzez sztukę , służy również do medytacji. Najpierw należy wybrać kompozycję, do której najczęściej powracamy wzrokiem oraz taką, która szczególnie nas odrzuca. Każda mandala ma swoją symbolikę i opisuje inne cechy, rodzaje lęków i typy osobowości. Jeśli będziesz wpatrywać się w nią przez dłuższy czas, to kolory i kształty kompozycji po chwili staną się bardziej żywe i intensywne, co pozwoli uspokoić Ci natrętne myśli, dostrzec swoją sytuację życiową i zauważyć różne drogi. Chcesz przeżyć transformację wewnętrzną? Zapraszamy Cię do zakupu naszych dodatków na rękę w niskich cenach!

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password