Breadcrumb image

Kolczyki w jednym miejscu

Znajdziesz u nas wygodne i efektowne akcesoria z ozdobami w wielu kolorach. Bigle, i ozdoby dostępne w naszym sklepie są wykonane ze stali chirurgicznej. Kolczyki są dostępne na biglu klasycznym, angielskim oraz w formie wkrętek, z chwostem i innymi ozdobami lub bez nich. Zwiększ wiarę w efekt własnej pracy nad sobą poprzez biżuterię Mandalove. Zwielokrotnij moc afirmacji z pomocą biżuterii w cenie już od 29 zł!

Jest 272 produktów.

Pokazano 1-24 z 272 pozycji

Ile warte jest życie skierowane na realizowanie czyjegoś planu względem nas samych i ciągłe uleganie emocjom, które mogą być wyniszczające? Doskonale wiesz, że nie tędy droga i dlatego jesteś na tej stronie. Chcemy, żeby każdy znalazł swoje miejsce na świecie i był spełniony, dlatego życzymy wszystkim osobom szukającym siebie wytrwałości i wiary. Pragniemy dodać im otuchy poprzez nasze akcesoria, które nigdy nie pozwolą zapomnieć im, do czego dążą i dokąd zmierzają. Znajdziesz u nas kolczyki na biglu klasycznym, angielskim, z chwostem i innymi ozdobami lub bez nich.

Sama biżuteria nie ma właściwości leczniczych, To praca i zaangażowanie w życie może przynieść realne efekty. Nasze dodatki z mandalą posłużą Ci jako amulet i wsparcie w dążeniu do wymarzonych celów.

Kolorowe kompozycje często stosuje się także w terapii. Poprzez tworzenie mandali i jej interpretacje przez fachowca, zyskujemy wgląd w obraz własnego życia, wraz z obawami, marzeniami i tęsknotami, które w nas drzemią. Taka chwila skupienia na kolorach i kształtach ułatwia nam kontakt z wewnętrzną mądrością, co może przerodzić się w bardziej uważne i szczęśliwe relacje ze sobą i z innymi.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password