W Arteterapii Mandala jest narzędziem, dzięki któremu można przyglądać się sobie, swoim emocjom, przekonaniom i doświadczeniom. Mandala jest obrazem naszej osobowości – kolory, liczby i symbole, które są w niej zawarte przyciągają lub odrzucają nas, dając nam tym samym informacje zwrotne o tym, co dzieje się z nami na ten moment naszego życia. Mandala – jak wiele innych rzeczy, remediów i symboli może wspomóc rozwój, ale nie zrobi niczego za nas. Bez naszego realnego działania i świadomości – nie stanie się nic.
Pracując z Mandalami zachęcamy by zaufać swojej własnej, wewnętrznej mądrości. Niech każdy symbol, kolor i przesłanie wspiera i przypomina o tym, co jest ważne dla każdego z nas. To w jaki sposób różni ludzie wybierają Mandale dla siebie, pokazuje co TERAZ chcą w sobie wzmocnić, z czym chcą pracować, a dzięki tej wiedzy możemy być na siebie uważni, traktować siebie, swoje życie, potrzeby i marzenia z szacunkiem, jako coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Z pomocą naszych produktów możecie Państwo wspomagać Waszą codzienną pracę i relację z samym Sobą.

O Mandali Mandalove

Każda Mandala dotyczy innego obszaru życia, z którym chcemy pracować. Nasze produkty powstają po to aby móc sobie na co dzień przypominać dokąd zmierzamy. Te wzory to również coś więcej, to moc intencji, którą nadajemy, poprzez odpowiednio dobrane kolory, odpowiednie kształty i liczby zamknięte w Mandali. W tym miejscu z Państwa strony wystarczy już tylko uwierzyć, oczywiście działać w danym obszarze życia i korzystać ze wzmocnienia jakie oferuje Mandala.

Joga, a także medytacje z tym związane są coraz bardziej popularne na całym świecie, również i w Polsce. Dlatego też nie można się dziwić, że mandale są chętnie wykorzystywanym motywem artystycznym. Swój początek zawdzięczają buddyzmowi tantrycznemu, gdzie tworzenie różnych wzorów, a następnie ich niszczenie jest uważane za medytacje. Co więcej, traktuje się ten proces jako swego rodzaju drogę, która ma pomóc w transformacji praktykującej osoby. Uznaje się, że ma to oznaczać życie, a także i śmierć, czekającą każdego z nas. Mandala może mieć różne znaczenie, na co wpływ mają również wykorzystywane kolory, a także i wzory. Dlatego też przed wyborem odpowiedniego modelu, warto zastanowić się, co ma on dla Państwa oznaczać.

Na naszej stronie internetowej znajdują się różnego rodzaju czakry wykonane z dobrej jakości żywicy jubilerskiej, dzięki czemu będą mogły towarzyszyć każdemu miłośnikowi wschodniej kultury w wielu medytacjach. Mandala w biżuterii, breloczku czy też zakładce do książki z pewnością przypadnie do gustu nawet tym osobom, które na co dzień nie interesują się kulturą wschodnią.

Zapraszam

www.madnalove.pl

Marcin Czyż

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password