Mandalove

Kochamy sztukę, pasjonujemy się różnymi artystycznymi formami wyrażania siebie. Łączy nas to, że pragniemy wykorzystywać swoje talenty aby pomóc przy tym innym ludziom. ARTETERAPIA to coś z czym w naszych projektach, pragniemy was zapoznać i pokazać, że jest to wyjątkowo skuteczna a przy tym kolorowa i rozluźniająca forma kontaktu z własnym wnętrzem.

Ważną częścią naszej pracy jest Mandala. Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna stosowana w pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza ”koło życia, cały świat, święty krąg”. Więcej O MANDALI

Marcin Czyż

Jestem spełnionym ojcem Miłosza.

Z powołania i pasji jestem muzykiem, wokalistą i tekściarzem. Muzyka w moim życiu ma miejsce szczególne. Moją kolejną pasją są Indie i muzyka z nimi związana. Śpiew i gitarę łączę z dźwiękiem gongu i wieloma innymi, oryginalnymi instrumentami. 

Na pełen etat jestem właścicielem firmy Mandalove. Interesuję się biznesem, rozwojem osobistym, poszukuję coraz to nowszych form motywacji, wyznaczania i osiągania celów. 

Tworzenie projektów biżuterii to kolejna z moich pasji co, mam nadzieję odzwierciedla zawartość naszego sklepu. 

 

Hanna Czyż 

Przede wszystkim jestem kobietą, mamą Miłosza. 

Jestem autorką wzorów mandali w sklepie Mandalove.

Jestem certyfikowaną arteterapeutką, ukończyłam również autorski warsztat bajkoterapeutyczny pani psycholog Katarzyny Klimowicz. Ukończyłam Śląską Akademię Liderek przy Stowarzyszeniu Promocji Kobiet Aktywnych ‚SPinKA’ w Katowicach, w związku z czym, z radością mówię o sobie, że jestem liderką :)Uczęszczałam do Instytutu Psychologii Stosowanej, gdzie ukończyłam dwa treningi terapeutyczne: trening interpersonalny oraz trening „wewnętrzne dziecko”.Od 2012 r. prowadzę zajęcia rozwojowe z elementami arteterapii. Arteterapia to terapia przez sztukę, której głównym celem jest wyrażanie siebie: swoich emocji, uczuć, myśli czy doświadczeń za pomocą wszelkich form artystycznych w bezpiecznych warunkach. Arteterapia nie koncentruje się na wartościach estetycznych, w związku z czym nie trzeba posiadać zdolności artystycznych by w pełni z niej korzystać. Różni się ona od tradycyjnej terapii tym, że relacja terapeutyczna zawiązuje się pomiędzy klientem a jego dziełem a nie terapeutą. 

W Arteterapii z powodzeniem wykorzystuję pracę z Mandalami, które są obrazami wpisanymi w koło, niosącymi z sobą przesłanie nadane im przez autora, ale przede wszystkim informacje dotyczące konkretnych doświadczeń, emocji i uczuć. Przy pracy z Mandalami posługuję się wiedzą dotyczącą koloroterapii, interpretacji liczb i podstawowego znaczenia symboli. W ramach Arteterapii prowadzę również relaksacje i medytacje prowadzone, których celem jest przede wszystkim wyciszenie, relaks, rozluźnienie ciała, skoncentrowanie się na sygnałach jakie z niego płyną, a także zgłębianie siebie, poszerzanie samoświadomości, czasem konfrontację z trudnymi emocjami czy doświadczeniami. Spotkania z Mandalą to zaproszenie do rozmowy z samym sobą, dotarcie do najgłębiej skrywanych przeżyć, potencjałów i emocji. Praca z Mandalą jest także wspaniałym dialogiem między dwojgiem ludzi, często pomaga przekazać drugiej osobie to, co trudno jest powiedzieć. 

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password