Dla Ciebie

Opowieści Księżycowe

Weź głęboki wdech, odpręż się i posłuchaj…Inspirujące, wzruszające, dające nadzieję Księżycowe Opowieści otulą Cię niczym ciepły, miękki koc w chłodny czas. Ich czar i moc skrywają się w „zwyczajnych” i „ludzkich” historiach.

To Opowieści o Tobie, o mnie i o każdym człowieku, dlatego stają się nam tak bliskie. A wszystkie one będą oplecione subtelną, relaksującą muzyką, płynącą z instrumentów terapeutycznych. Odpręż się i posłuchaj Księżycowej Opowieści, w której odnajdziesz część siebie.

Opowieści księżycowe są wydarzeniem muzycznym, w którym także mogą wziąć udział osoby niepraktykujące jogi. Natomiast osoby praktykujące jogę mogą w ramach wydarzenia wziąć również udział w zajęciach hatha jogi, odbywających się tuż przed koncertem.

PROWADZĄCY:
Muzykoterapia – Hanna i Marcin Czyż.

Ich działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Są połączeniem wiedzy z zakresu muzykoterapii, z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi, dzięki czemu ich koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.