O nas

Mandalove.pl

Kochamy sztukę, pasjonujemy się różnymi artystycznymi formami wyrażania siebie. Łączy nas to, że pragniemy wykorzystywać swoje talenty aby pomóc przy tym innym ludziom. ARTETERAPIA to coś z czym w naszych PROJEKTACH pragniemy was zapoznać i pokazać, że jest to wyjątkowo skuteczna a przy tym kolorowa i rozluźniająca forma kontaktu z własnym wnętrzem.

Ważną częścią naszej pracy jest Mandala. Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna stosowana w pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza”koło życia, cały świat, święty krąg”.

(więcej informacji na temat Mandali tutaj)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. TUTAJ


HANIA CZYŻ

Przede wszystkim jestem kobietą, żoną Marcina i mamą Miłosza 🙂
Jestem certyfikowaną arteterapeutką, ukończyłam również autorski warsztat bajkoterapeutyczny pani psycholog Katarzyny Klimowicz. Ukończyłam Śląską Akademię Liderek przy Stowarzyszeniu Promocji Kobiet Aktywnych ‚SPinKA’ w Katowicach, w związku z czym, z radością mówię o sobie, że jestem liderką :)Uczęszczałam do Instytutu Psychologii Stosowanej, gdzie ukończyłam dwa treningi terapeutyczne: trening interpersonalny oraz trening „wewnętrzne dziecko”.Od 2012 r. prowadzę zajęcia rozwojowe z elementami arteterapii.Arteterapia to terapia przez sztukę, której głównym celem jest wyrażanie siebie: swoich emocji, uczuć, myśli czy doświadczeń za pomocą wszelkich form artystycznych w bezpiecznych warunkach. Arteterapia nie koncentruje się na wartościach estetycznych, w związku z czym nie trzeba posiadać zdolności artystycznych by w pełni z niej korzystać. Różni się ona od tradycyjnej terapii tym, że relacja terapeutyczna zawiązuje się pomiędzy klientem a jego dziełem a nie terapeutą.
W Arteterapii z powodzeniem wykorzystuję pracę z Mandalami, które są obrazami wpisanymi w koło, niosącymi z sobą przesłanie nadane im przez autora, ale przede wszystkim informacje dotyczące konkretnych doświadczeń, emocji i uczuć. Przy pracy z Mandalami posługuję się wiedzą dotyczącą koloroterapii, interpretacji liczb i podstawowego znaczenia symboli.W ramach Arteterapii prowadzę również relaksacje i medytacje prowadzone, których celem jest przede wszystkim wyciszenie, relaks, rozluźnienie ciała, skoncentrowanie się na sygnałach jakie z niego płyną, a także zgłębianie siebie, poszerzanie samoświadomości, czasem konfrontację z trudnymi emocjami czy doświadczeniami.Spotkania z Mandalą to zaproszenie do rozmowy z samym sobą, dotarcie do najgłębiej skrywanych przeżyć, potencjałów i emocji. Praca z Mandalą jest także wspaniałym dialogiem między dwojgiem ludzi, często pomaga przekazać drugiej osobie to, co trudno jest powiedzieć.

MARCIN CZYŻ

Z powołania i pasji jestem muzykiem, wokalistą i tekściarzem. Muzyka w moim życiu ma miejsce szczególne. Od 2008 r. byłem współzałożycielem i liderem zespołu reggaowego Heart-Soul-Mind.

Moją drugą pasją są Indie i muzyka z nimi związana: mantry i dźwięk mis tybetańskich, które łączę z archaicznym dźwiękiem gongu.

W 2013 r. pod okiem pana Ryszarda Zdziocha z Wrocławia, ukończyłem dwustopniowy kurs gry na gongu i misach tybetańskich wg metody Petera Hessa. Z powodzeniem wykorzystuję instrumenty archaiczne podczas terapii dźwiękiem. Dźwięki tych instrumentów mają działanie relaksujące, koją zmysły i wyciszają umysł. Wibracje gongu i mis tybetańskich wpływają bezpośrednio na komórki w ciele uruchamiając proces zdrowienia.

Od kilku lat prowadzę medytacje, koncerty i sesje indywidualne z gongiem i misami dźwiękowymi a także współprowadzę autorski warsztat Mandala Dźwięku.

Wspólnie z żoną prowadzę zajęcia arteterapeutyczne, podczas których wykorzystuję takie instrumenty jak: gitara akustyczna, djembe, kije deszczowe.

Jestem założycielem firmy Mandalove, którą prowadzę wspólnie z żoną. Interesuję się biznesem, coachingem, poszukuję coraz to nowszych form motywacji, wyznaczania i osiągania celów, dlatego też prowadzę autorski warsztat Mandala Celu, podczas którego uczestnicy w praktyczny sposób dowiadują się jak wyznaczać i realizować swoje cele i zamierzenia. Mają okazję do własnej refleksji nad życiową drogą, którą obrali lub której poszukują. Kluczowym momentem jest relaksacja połączona z medytacją prowadzoną, podczas której uczestnicy konfrontują się ze sobą, odpowiadając na jedne z ważniejszych pytań zadawanych w życiu: czego pragnę? Do czego dążę? Zwieńczeniem warsztatu jest namalowanie na płótnie Mandali Celu, która jest zaproszeniem do podążania za swoimi pragnieniami.

Witaj w sklepie z Mandalami:) W razie pytań skorzystaj formularza kontaktowego. Zamknij