Gimnastyka Słowiańska


„Od zawsze wiedziałam jak ogromną moc mają spotkania kobiet. Gdy w 2015 roku poznałam gimnastykę,  czułam  bardzo silnie, że płynie po za tymi ćwiczeniami „coś więcej” silna moc ze źródła.
Z każdym kolejnym dniem, ćwicząc widziałam jak zmienia się moje ciało, stan psychiczny i duchowy. Jak zanikają przewlekłe bóle w biodrach i kręgosłupie.
Jak zaczynam inaczej radzić sobie z sytuacjami w moim życiu. Jak nabieram coraz więcej pokory do doświadczeń, które stają na mojej drodze.
Jak staje się kobietą, która mocno stoi na ziemi, ma silne wsparcie a do tego jest czuła i kochająca. Po tym jak wiele dla mnie zrobiła gimnastyka, poczułam, że trzeba pokazywać, te siłę..
Dlatego wybrałam dzielenie się z innymi kobietami tą wiedzą i praktyką, zdobywając certyfikat instruktorski i ucząc się od Oksany – jak pokonywać swoje słabości.
Gimnastyka jest dla mnie silnym wsparciem, czuję swoje korzenie i moc płynąca od przodków. Wiem, że to moja właściwa droga i wiele nauki przede mną.”

Natalia Białowąs

joga_slowianska

Gimnastyka Słowiańska Kobiet – 27 ćwiczeń

Na zajęciach wsłuchujemy się w potrzeby własnego ciała, obserwujemy jego reakcje, harmonizujemy emocje, integrujemy ducha i ciało.
Ćwiczenia, przeznaczone wyłącznie dla kobiet i zostały oparte na dziedzictwie etnicznym ludów słowiańskich zamieszkałych na terenie Białorusi, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Wg przekazu, do utrzymania prawidłowego zdrowia wystarczy jedynie siedem figur typowanych indywidualnie dla każdej uczestniczki na podstawie daty, miejsca i godziny urodzenia.
3 pierwsze ćwiczenia służą wzmacnianiu organizmu oraz zapobieganiu chorobom. Kolejne (4, 5 i 6) skupiają się na rozwiązywaniu problemów związanych ze zdrowiem psychicznym, natomiast ostatnie – 7 ćwiczenie – rodowe, harmonizuje strefę fizyczna i psychiczną.

Już na pierwszych zajęciach można doświadczyć uwolnienia blokad i prawidłowego przepływu energii, która jest niezbędna w zachowaniu zdrowia i szczęścia. Uzyskujemy spokój, wewnętrzne poczucie mocy i stabilności. Zmienia się nasze ciało i to jak postrzegamy siebie i świat, który nas otacza.
A co najważniejsze, codzienna praktyka nie zajmuje więcej niż 15 – 20 minut.

Na każdych zajęciach poznajemy 7 z 27 ćwiczeń wyliczonych na podstawie horoskopu (dzień Słoneczny, cykl Babci Księżyc), oraz 9 ćwiczeń jednego Świata (Górnego, Środkowego lub Dolnego).
Ćwiczymy w luźnym stroju, boso, bez biustonoszy, warto przynieść swój mały kocyk lub chustę (ale nie ulubioną bo będzie mocno eksploatowana na podłodze).

Z punktu widzenia ENERGETYKI
– ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają potencjał.

 

Z punktu widzenia PSYCHOLOGII
– przyczyniają się do wzmocnienia ” słabych punktów” w nas, poprawiają samoocenę i psychologiczną stabilność, wiarę w siebie i zwiększają intuicję.

 

Z FIZYCZNEGO punktu widzenia poprawiają wygląd sylwetki, wzmacniają formę brzucha.
Zajęcia polepszają kształt piersi ( zaobserwowano poprawę po ciąży, karmieniu piersią, zmienia się rozmiar), korygują postawę, pomagają chronić zdrowie kobiety, pomagają w problemach zajścia w ciążę, przy menopauzie i bolesnym miesiączkowaniu.
Zaobserwowano wpływ na życie intymne. Wzmacniają się mięśnie gładkie pochwy oraz zwiększa się energetyczny potencjał kobiety. Zwiększa się seksualność i atrakcyjność. Kobieta osiąga dużą przyjemność w relacjach seksualnych, z tego wynika większa przyjemność dla jej partnera.

Z punktu widzenia KARMY, kobiety znajdują swoje połowy, wychodzą za mąż, rodzą dzieci i odnajdują swoje przeznaczenie i cel w życiu. Otwiera się podświadoma pamięć pokolenia, przychodzi nowa informacja i energia rodu.
Uczestniczyć w zajęciach  mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku oraz z różną kondycją.
Praktyki wspaniale pomagają kobietą w ciąży przygotować się do porodu oraz macierzyństwa.

Doskonałe również po porodzie by przywrócić zdrowie wszystkim narządom oraz nabrać siły na nowe wyzwania.

 

Zapraszamy na Gimnastykę Słowiańską do Gliwic, Katowic i Bytomia.

Kontakt: Natalia 509 220 444

 

Przy zakupach za kwotę min. 99 zł List polecony priorytetowy GRATIS Zamknij