Harmonia Sfer – muzyka relaksacyjna na żywo

Harmonia Sfer to projekt, który tworzą Natalia Białowąs i Marcin Czyż – pasjonaci muzyki i rozwoju osobistego. Inicjatywą do jego powstania był plenerowy warsztat „Mandala Dźwiękiem Malowana”, podczas którego zadebiutowali grając koncert relaksacyjny.

Ich wspólny Projekt wyróżnia to, że każdy koncert opatrzony jest inną Intencją, co za każdym razem sprawia, że odbiorca ma okazję przyjrzeć się innej sferze swojego życia i połączyć to z podstawową intencją każdego spotkania, czyli relaksacją umysłu i ciała.

Pracują z takimi instrumentami jak: Gongi, Misy dźwiękowe, Kamertony, Rury solfeggio (solfeggio frequencies), Bębny szamańskie, Dzwonki Koshi. Nieodłączną częścią koncertu są utwory Marcina w aranżacjach relaksacyjnych. Słowa, które zachęcają do refleksji, głos który koi. Wszystkie instrumenty podczas koncertu tworzą spójna całość. Natalia i Marcin malują dźwiękowe obrazy, które pozostaną w Twoim sercu na długo.

Harmonię Sfer tworzą ludzie, którzy z muzyką obcują na co dzień, obserwując w jaki sposób dźwięk wpływa na nich, na ich życie i otoczenie. W ramach swoich działań, Natalia i Marcin prowadzą także sesje indywidualne, podczas których dźwiękiem jest masowane całe ciało, efektem czego jest wyciszenie, relaks i harmonia.

Oprócz koncertów i sesji indywidualnych, muzycznie i terapeutycznie opiekują się bohaterką przedstawienia pt. „Kobieta, która malowała dźwiękiem”.

Nasze aktualne działania znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

 

 

12596856_559366034231655_648130833_o


DSC_4496


DSC_4498


DSC_4482


DSC_4481


 

Przy zakupach za kwotę min. 99 zł List polecony priorytetowy GRATIS Zamknij