Przedstawienie – Kobieta, która malowała dźwiękiem


przedstawienie_hania To przedstawienie arteterapeutyczne, które łączy w sobie muzykę instrumentów relaksacyjnych i terapeutycznych takich jak gongi, misy dźwiękowe, kamertony, rury solfeżowe z poezją i obrazem malowanym na żywo.

 
Przedstawienie opowiada historię kobiety, która w procesie arteterapeutycznym konfrontuje się z własnymi emocjami, przekonaniami i doświadczeniami. Wiersze autorstwa Marcina Czyż nawiązują do energii żywiołów, które nakierowują bohaterkę na konkretne emocje takie jak: lęk, smutek, żal, złość, radość, euforia, miłość i odpuszczenie. Natomiast dźwięki wspomagają cały proces i pomagają w przeżywaniu i uwalnianiu, czego efektem są obrazy malowane na żywo przez bohaterkę przedstawienia.
 

Hanna Czyż – arteterapeutka, która od kilku lat w swojej pracy wykorzystuje Mandalę jako narzędzie samopoznania, założycielka projektu Mandalove.pl
Natalia Białowąs – naturoterapeutka, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, w swojej pracy wykorzystuje kamertony, rury solfeżowe, gongi, bębny, wspólnie z Marcinem Czyż tworzy projekt Harmonia Sfer.
Marcin Czyż – muzyk z zamiłowania i pasji, multiinstrumentalista, gra na gongach, misach dźwiękowych, gitarze, i wielu innych, autor wierszy „Żywioły”.

 

Sprawdź kiedy wystawiamy Przedstawienie w zakładce Wydarzenia.

 

Przy zakupach za kwotę min. 99 zł List polecony priorytetowy GRATIS Zamknij