Koncerty i wydarzenia

Sound of Mandala

Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Są połączeniem wiedzy z zakresu muzykoterapii, z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi, dzięki czemu nasze koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.

Muzykoterapia

Jednym z założeń muzykoterapii holistycznej jest dotarcie do uczuć, kontakt z własnym potencjałem, a także jak dowodzi Even Ruud – norweski psycholog i profesor wydziału muzykologii na Uniwersytecie w Oslo – możliwość wyrażenia własnej tożsamości poprzez muzykę.

Odwołując się do koncepcji stresu Lazarusa wiemy, iż ogromną rolę w radzeniu sobie ze stresem stanowi ocena własnych doświadczeń i sposobów radzenia sobie ze stresem. Muzykoterapia jest skutecznym i wartościowym narzędziem do radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, ponieważ pomaga uświadomić je sobie i skonfrontować się z nimi.

Każdy instrument wykorzystywany podczas koncertu pełni swoją określoną rolę, dzięki czemu muzyczny odbiór całości koncertu przybiera wymiar nie tylko estetyczny i interesujący, ale przede wszystkim osiąga docelowy efekt muzykoterapeutyczny.

Muzyka

Kliknij tutaj aby kupić płytę CD lub pliki MP3

Bilety na koncerty

Kliknij tutaj aby sprawdzić dostępność biletów

 

Wydarzenia

 

 

 

Witaj w sklepie z Mandalami:) W razie pytań skorzystaj formularza kontaktowego. Zamknij